Edge® Explore

Cyklopočítač s dotykovou obrazovkou a smart funkciami.

Keď volá dobrodružstvo, tak treba odpovedať jazdou na dvoch kolesách! Cyklopočítač Edge Explore prináša zjednodušené zariadenia vhodné pre cykloturistiku s navigáciou po odbočeniach v rámci celej Európy. Jednoduché používateľské rozhranie s hlavnými funkciami pre vyhľadávanie POI alebo adresných bodov s následnou navigáciou. Pre jazdu v neznámom prostredí môžete využiť funkciu pre výpočet okruhových výletov po zadaní troch základných parametrov trasy.

ikony Edge Explore
Pripravený pre všetky prostredia
Pripravený pre všetky prostredia

Na tomto jasnom 3 "displeji, ktorý je viditeľný za všetkých svetelných podmienok, ľahko uvidíte svoje smery. Dotykový displej je rýchly a pohotový, a to aj v daždi alebo pri použití s rukavicami, takže sa môžete sústrediť na to, čo je pred nami, nie na to, čo je na riadidlách.

Garmin cyklo mapa
Garmin cyklo mapa

Tento počítač s cykloturistikou je predinštalovaný s Garmin Cycle Map a využíva smerovanie popularity, aby vám ukázal trasy, ktoré cyklisti radi jazdia, a poskytuje podrobnú navigáciu pre dobrodružstvá na cestách aj mimo nich.

Cycling Awareness kompatibilita
Cycling Awareness kompatibilita

Edge Explore is compatible s cykloradarom a smart svetlami Varia™ ,takže môžete vidieť a byť videný, kdekoľvek vás dobrodružstvo zavedie. Vďaka funkcii LiveTrack vám tiež umožní sledovať vašich priateľov a rodinu v reálnom čase a vaši priatelia môžu urobiť to isté s funkciou GroupTrack. Zabudovaná detekcia nehody automaticky odošle vašu polohu vybraným kontaktom v prípade, že narazíte na problémy.

Cycling Awareness kompatibilita
Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ
Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™
Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov
Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.