Edge 830

Edge® 830

Koho zaujíma, že cyklo počítač s GPS a dotykovým displejom - Edge 830 ponúka dynamické monitorovanie výkonu a informácie, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť? Teba! Pozrite sa, ako teplo a nadmorská výška ovplyvňujú váš výkon a koľko kilometrov zostalo v intenzívnom stúpaní. Edge 830 vám tiež pomáha jazdiť ako miestny, poskytuje vám pokoj a umožňuje vám priniesť svoje obľúbené tréningpvá aplikácie na displej.

ikony Edge 830
Monitoring dynamiky výkonu

Monitoring dynamiky výkonu

Nejde len o zhromažďovanie údajov. Edge 830 poskytuje informácie, ktoré vám pomôžu ukázať to najlepšie. Zistite, ako sa vaše telo správa v rôznych prostrediach, dostávajte upozornenia počas jazdy, keď je čas hydratovať alebo jesť, a dokonca zistiť, či vaše posledné 4 týždne tréningu boli vyvážené.

MTB metriky jazdy

MTB metriky jazdy

Edge 830 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov, a tiež súvisiaci čas HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.

Bezpečnosť a prehľad

Bezpečnosť a prehľad

Medzi nové funkcie patria aj ďalšie praktické „vychytávky“, ktoré si zamilujete. Funkcia FIND MY EDGE vám pomôže pri vyhľadávaní strateného zariadenia napr. po páde z bicykla. BIKE ALARM „postráži“ váš Edge keď sa od neho vzdialite a deteguje pohyb, spustí na vašom smartfóne alarm. Pre dokonalý prehľad na trailoch bude Edge vďaka funkcii FORKSIGHT zobrazovať prehľad o nasledujúcich zákrutách alebo odbočkách.

Navigujte sa na cestách i trailoch

Navigujte sa na cestách i trailoch

Vybavené predinštalovanými mapami celej EU pre navigáciu na cestách i mimo nich (traily). Podporené možnosťou využiť komunitné dáta o trailoch od spoločnosti TrailForks.

Dotykové ovládanie

Dotykové ovládanie

Vďaka svojej jasnej a elegantnej dotykovej obrazovke zjednodušuje Edge 830 navigáciu v ponukách a obrazovkách. Umožňuje vám tiež vytvárať trasy priamo na zariadení, takže bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, ste od novej trasy vzdialení iba niekoľko klepnutí.

porovnávacia tabuľka Edge
Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020