Edge® 530

Edge® 530 

Koho zaujíma, že cyklistický počítač s GPS  - Edge 530 ponúka dynamické monitorovanie výkonu a informácie, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť? Teba! Pozrite sa, ako teplo a nadmorská výška ovplyvňujú váš výkon a koľko kilometrov zostalo v intenzívnom stúpaní. Edge 530 vám tiež pomáha jazdiť ako miestny, poskytuje vám pokoj a umožňuje vám priniesť svoje obľúbené tréningpvá aplikácie na displej.

ikony Edge 530
Monitoring dynamiky výkonu

Monitoring dynamiky výkonu

Nejde len o zhromažďovanie údajov. Edge 530 poskytuje informácie, ktoré vám pomôžu ukázať to najlepšie. Zistite, ako sa vaše telo správa v rôznych prostrediach, dostávajte upozornenia počas jazdy, keď je čas hydratovať alebo jesť, a dokonca zistiť, či vaše posledné 4 týždne tréningu boli vyvážené.

MTB metriky jazdy

MTB metriky jazdy

Edge 530 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov, a tiež súvisiaci čas HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.

Bezpečnosť a prehľad

Bezpečnosť a prehľad

Medzi nové funkcie patria aj ďalšie praktické „vychytávky“, ktoré si zamilujete. Funkcia FIND MY EDGE vám pomôže pri vyhľadávaní strateného zariadenia napr. po páde z bicykla. BIKE ALARM „postráži“ váš Edge keď sa od neho vzdialite a deteguje pohyb, spustí na vašom smartfóne alarm. Pre dokonalý prehľad na trailoch bude Edge vďaka funkcii FORKSIGHT zobrazovať prehľad o nasledujúcich zákrutách alebo odbočkách.

Navigujte sa na cestách i trailoch

Navigujte sa na cestách i trailoch

Vybavené predinštalovanými mapami celej EU pre navigáciu na cestách i mimo nich (traily). Podporené možnosťou využiť komunitné dáta o trailoch od spoločnosti TrailForks.

porovnávacia tabuľka Edge
Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020