Edge® 130 Plus

Edge® 130 Plus

Obľúbená sériia kompaktných cyklopočítačov je teraz doplnená o model Edge 130 Plus. Okrem štandardnej výbavy pre základnú navigáciu s podporou funkcií pre cyklistickú bezpečnosť, ponúka Edge 130 Plus mnoho zaujímavých rozšírení funkčnosti pre cestnú aj MTB cyklistiku. Jednoduchý na ovládanie a bez ďalšieho príslušenstva poskytuje údaje o čase, rýchlosti, vzdialenosti, nadmorskej výške, dosiahnutom prevýšení, ktoré sú doplnené o vyplývajúce priemerné hodnoty na okruhy (LAP) alebo celú aktivitu.
Vďaka základnej navigácií sa vždy dostanete späť na štart alebo sa môžete nechať navigovať k vytýčenému bodu / na nahratej trase, ktorú do cyklopočítača odošlete z pripojeného smartfónu. Edge 130 Plus je základným štandardom výbavy bicykla pre jazdu a tréning počas celého roka na cestnom i horskom bicykli s podporou STRAVA live segments.

ikony Edge 130 Plus
Malý, ale výkonný

Nájdi svoju cestu

Tento cyklo počítač obsahuje zabudovaný výškomer plus kompatibilitu s GPS, GLONASS a Galileo, aby ste vedeli, ako ďaleko, ako rýchlo, ako vysoko a kde ste jazdili.

Základná navigácia

Inteligentný spôsob, ako trénovať

Dosiahnutie perfektnej jazdy nebolo nikdy jednoduchšie. Synchronizujte tréningové plány a tréningy z Garmin Connect ™ do vášho zariadenia, aby ste mohli čo najskôr dokončiť tréning doma alebo von. Ak už máte tréningové plány na iných platformách, ako sú TrainingPeaks alebo TrainerRoad, tieto tréningy sa tiež zosynchronizujú priamo s vašim Edge.

Kompatibilita s cyklistickými výstrahami

Štatistiky výkonnosti

Sledujte zlepšenie svojej kondície sledovaním VO2 max, srdcového rytmu, srdcových zón a spálených kalórií.

Jednoduché pripojenia

Porazte ťažké stúpania

Aby ste mohli merať svoje úsilie, funkcia ClimbPro ™ automaticky zobrazuje zostávajúci výstup a prevýšenie, keď stúpate počas sledovania trasy alebo kurzu.

Kompatibilita s cyklistickými výstrahami

Zostaňte v kontakte

Doprajte svojim blízkym pokoj s cyklistickými funkciami rozpoznania nebezpečenstva, vrátane zisťovania nehôd a pomoci, ktoré obe odosielajú vašu polohu v reálnom čase na núdzové kontakty.

porovnávacia tabuľka Edge
Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020