Edge 1030 Plus

Edge® 1030 Plus

Nový, prepracovaný model najlepšieho cyklopočítača pre náročných! Edge 1030 Plus si zakladá na osvedčenej výbave staršieho modelu Edge 1030. Navyše je vybavený výkonnejším procesorom & novým integrovaným snímačom (magnetometer) pre precíznejšie metriky. Vysoký štandard výbavy s farebným dotykovým displejom s podporou ovládania aj v rukaviciach je doplnený o prepracované a rozšírené funkcie pre plánovanie (odporúčanie dennej zátaže), navigáciu (vylepšené trasovanie, Trailforks integrácia) & tréning (pokročilá synchronizácia tréning. indoor-outdoor plánov). Na jazdu s Edge 1030 Plus budete vždy pripravený okamžite, bez zbytočného nastavovania. Predovšetkým vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu s nastavením zobrazovania dát v závislosti od typu aktivity (cestná cyklistika, MTB, indoor a pod.), pripojených snímačov a tiež na základe obľúbenosti.
Či už „hltáte“ kilometre na cestách, alebo skôr uprednostníte MTB, Edge 1030 Plus bude pridanou hodnotou každej jazdy. Okrem štandardných predností modelov zo série 1030, poskytuje nový Edge 1030 Plus predĺženú výdrž batérie až do 24 hodín s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge™ power pack.

ikony Edge 1030 Plus
Popularity Routing

Ste pripravení ihneď jazdiť

Ak ste mali iné zariadenie Edge, vaše predchádzajúce jazdné profily a dátové polia sa môžu okamžite zosynchronizovať. V opačnom prípade vám vopred pripravené profily jazdy na základe typu jazdca a použitých senzorov pripravia jazdu bez problémov.

Predinštalovaná cyklomapa EU

Pokyny pre tréning na zariadení

Pre cyklistický režim, ktorý je prispôsobený pre vás, získajte návrhy na jazdu a cvičenie na základe vášho aktuálneho tréningového zaťaženia, rovnováhy tréningu alebo stavu výkonnosti.

Komunikácia medzi cyklistami

Porazte ťažké stúpania

Aby ste mohli merať svoje úsilie, funkcia ClimbPro™ automaticky zobrazuje zostávajúci výstup a prevýšenie, keď stúpate počas sledovania trasy alebo kurzu.

Súťažte a porovnávajte sa s aplikáciami

Viac spôsobov, ako trénovať

Pokračujte v jazde so svojimi obľúbenými aplikáciami vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad jednoduchou synchronizáciou štruktúrovaných vnútorných alebo vonkajších tréningov priamo na vašom zariadení Edge. Môžete dokonca priniesť vonkajšie jazdy do interiéru.

Malý, ale výkonný

Prevezmite kontrolu nad navigáciou

Nájdite nové a vzrušujúce jazdy importovaním trás priamo z platforiem tretích strán vrátane Strava a Komoot. A neváhajte a preskúmajte. Môžete pozastaviť svoju trasu, isť mimo cesty a potom sa na ňu kedykoľvek vrátiť.

Základná navigácia

Zostaňte v kontakte

Doprajte svojim blízkym pokoj s cyklistickými funkciami rozpoznania nebezpečenstva, vrátane zisťovania nehôd a pomoci, ktoré obe odosielajú vašu polohu v reálnom čase na núdzové kontakty.

porovnávacia tabuľka Edge
Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020