Edge 1030

Edge® 1030

Jazdite dlhšie a zostaňte v spojení s GPD cyklo počítačom - Edge 1030. Získajte smerovanie popularity Trendline ™, aby ste si ukázali najlepšie trasy na ceste aj mimo cesty. Správy medzi jazdcami a GroupTrack vám pomôžu zostať v kontakte so svojou skupinou. Navyše môžete prakticky konkurovať svojim priateľom v aplikácii Strava a cvičenie TrainingPeaks môžete preniesť priamo do svojho zariadenia. Edge 1030 je kompatibilný s radarmi a inteligentnými svetlami Varia ™pre bicykle, ktoré pomáhajú vytvárať bezpečnejšie jazdné prostredie.

ikony Edge 1030
Popularity Routing

Popularity Routing

Pre vašu inšpiráciu na jazdu. Edge 1030 vám ponúkne pre výpočet optimálnej trasy do cieľa aj prepočet na základe popularity / frekvencie jazdenia na trasách iných cyklistov po celom svete. Funkciu môžete použiť na cestnú aj MTB cyklistiku.

Predinštalovaná cyklomapa EU

Predinštalovaná cyklomapa EU

Cyklomapa Európy je predinštalovaná v internej pamäti. S podporou automatického prepočtu optimálnej trasy (autorouting) a vyhľadávania bodov záujmu na celom území EU. Zaujímavá je tiež možnosť pre výpočet okruhových trás po zadaní parametrov. Mapa obsahuje 3D model terénu s podporou výškových profilov.

Komunikácia medzi cyklistami

Komunikácia medzi cyklistami

Rýchlo posielajte vopred napísané správy svojim spolujazdcom a dajte im vedieť, či vás dohonia o pár minút alebo či by mali pokračovať bez vás. A ak potrebujete pomoc, môžete poslať správu, aby vás mohli nájsť jazdci spárovaní s GroupTrack.

Súťažte a porovnávajte sa s aplikáciami

Súťažte a porovnávajte sa s aplikáciami

Stiahnite si Strava Live Segments a premieňajte každú jazdu na závod s vlastným najlepším - alebo dokonca s virtuálnym konkurentom. A s TrainingPeaks si môžete so sebou vziať trénera na každú jazdu. Vedie vás tréningom v reálnom čase, kompletným s cieľmi intenzity a trvaním intervalu.

Kompatibilný s Varia™ cyklo radarmi a svetlom

Kompatibilný s Varia™ cyklo radarmi a svetlom

Edge 1030 je kompatibilný s cyklo radarmi a inteligentnými svetlami Varia ™, ktoré pomáhajú vytvárať bezpečnejšie jazdné prostredie. Je tiež vybavený vstavanou detekciou incidentov, ktorá automaticky odošle vašu polohu na núdzový kontakt, ak sa dostanete do problémov.

tabuľka Edge 1030
Tréningoví partneri

Tréningoví partneri, ktorí vás nútia podať čo najlepší výkon

S vašim kompatibilným zariadením Edge môžete získať poradenstvo a ďalšiu motiváciu pomocou integrovaných aplikácií od strategických priemyselných partnerov.

Connect IQ™ Store

Connect IQ™ Store

Stiahnite si do svojho kompatibilného zariadenia Edge bezplatné dátové polia, aplikácie a widgety špecifické pre cyklistiku.

Aplikácia Garmin Connect™

Aplikácia Garmin Connect™

Nahrajte svoje aktivity a komunikujte s online komunitou, kde sa môžete spojiť a súťažiť - a dokonca zdieľať svoje víťazstvá prostredníctvom sociálnych médií.

Postavený pre najťažších konkurentov

Postavený pre najťažších konkurentov

Naše cyklistické počítače a príslušenstvo Edge obsahujú pokročilé technológie, ktoré vybrané tímy profesionálov používajú na sledovanie výkonu a zhromažďovanie údajov počas najnáročnejších pretekov na svete.

Garmin Slovensko, 2020